Тиждень МІФ

Результат пошуку зображень за запитом "математика фізика"У нашій школі стало доброю традицією щорічно  проводити предметні тижні. Так, з 28 листопада по 2 грудня 2016 року коридорами Шепетівської школи-гімназії крокував тиждень математики, фізики та інформатики.

У рамках тижня були проведені заплановані заходи. Учні та вчителі змогли долучитися до участі у них, метою яких було зацікавити учнів, сприяти розширенню їх світогляду, активізувати розумову діяльність, поглибити  знання  гімназистів з математики, фізики, інформатики, підвищити інтерес до вивчення даних предметів, встановити міжпредметні зв`язки, залучити учнів до творчої, пізнавальної діяльності.

Фотозвіт заходів тижня МІФ можна побачити в Альбомі

Переглядів: 579 | Додав: Play_Boy | Теги: Заходи, фізика, Тиждень МІФ, предметні тижні, інформатика, міжпредметні зв'язки, математика | Рейтинг: 5.0/1