Неділя, 24.09.2017, 16:09

На що ти зазвичай витрачаєш свій вільний час?

Головна » 2017 » Квітень » 18 » Тиждень мистецтв
Тиждень мистецтв

З метою формування естетичної культури, емоційного ставлення до прекрасного, виховання художнього смаку, підтримки талановитих школярів, розвитку їх мистецьких здібностей з 10 по 21 квітня  у школі пройшов тиждень мистецтва під девізом: «Всьому потрібно вчитися. Мистецтво - не виняток».

Тиждень був насичений різними заходами, які сприяли розвитку інтересу дітей до мистецтва, бажанню творити, пізнавати щось нове. Діти активно брали участь у всіх видах діяльності. Кожного дня учні мали змогу ближче познайомитися зі світом прекрасного – музикою,  образотворчим та декоративно-ужитковим мистецтвом…

Вчителі образотворчого мистецтва Микитюк О.В. та трудового навчання Сільвестр С.О., Семенишина Г.В. організували для учнів під час перерв цікаві майстер-класи «Давайте станемо метеликами», «Ліплення з солоного тіста», «Курочка з одноразової ложки», «Конструювання із сірників», «Зернівка».

Кожна дитина мала змогу проявити свої здібності у різних конкурсах та творчій діяльності. Протягом тижня функціонували  виставки «Вернісаж творчості», «Мистецтво і рукотворний світ», «Подільська писанка». Для молодших школярів був проведений урок – подорож «У світі образотворчого мистецтва».

Цікаво і весело пройшов конкурс караоке у школі «З піснею до серця, серцем до народу!» керівник Іванова Я.В., де діти співали пісні, відгадували назви музичних інструментів і мелодії пісень. А ще масу позитивних емоцій отримали діти від проведення флешмобу «Ритм-це життя», переглядали презентації «Без мистецтва немає душі», де діти поринули у чарівний і неповторний світ мистецтва.

Під час проведення заходів не було байдужих учнів. Усі вони залюбки поринали у чарівний світ мистецтва.

Хай надалі надихає дітей мистецтво,
А палітра хай натхнення надає.

Ми бажаємо вам віри у прекрасне,
Бо воно тепло і радість всім несе.

Більше світлин тижня в Альбомі

Переглядів: 119 | Додав: Play_Boy | Теги: рукотворний світ, Малюнки, Подільська писанка, ліплення з солоного тіста, Пісня, Мистецтво, Тиждень, музика, Флешмоб | Рейтинг: 5.0/1
24.09.2017

«  Квітень 2017  »