Тиждень психології

З 18 по 22 квітня в школі проходив тиждень психології. Протягом тижня проводилися акції "Долонька до долоньки. Живи різнокольорово", "Паркан думок", "Скринька побажань", "Таємний друг"; гра "Слідопити", інтелектуальний марафон, хвилинки релаксації та гарного настрою.

Учні та педагоги мали можливість відстежувати настрій школи за "Барометром настрою", обмінюватися думками на "паркані", писати та отримувати один від одного листи з добрими словами та побажаннями, виконувати різноманітні цікаві, пошукові, розвиваючі завдання, ознайомитися з перлинками життєвої психології, підняти свій настрій та отримати позитивні емоції.

На годинах спілкування учні обговорювали теми, що хвилюють, питання, на які хотіли б отримати відповідь. Усі учасники навчально-виховного процесу брали активну участь в запланованих заходах. Тиждень пройшов ефективно, результативно та залишив у кожного учасника позитивні враження та емоції.

Переглядів: 654 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2