Тиждень світової культури

Сайт Покровського ліцею - Чепіга О.С. - конкурсант "Учитель року"З 13 по 20 жовтня у школі-гімназії проходив тиждень світової культури.

Понеділок розпочався з "Літературного вернісажу", де були представлені зразки творчих проектів, фотографії театральних постановок шкільного театру "Маски". Цікава експозиція літературних букреків книг "Звички та дивацтва великих", "Літературні кросворди", а також окрема експозиція присвячена нашому земляку Миколі Островському.

Вівторок на порадував зустріччю і наукою. П'яті класи змагалися у конкурсі "В гостях у казки", де показали і кмітливість, і інтелект. Перемогу отримав 5-А клас, хоча 5-Б клас мало в чому їм поступав.

В середу був проведений літературно-математичний "Лицарський турнір". Схрестили свої "мечі інтелекту" учні 6-7-х класів. Хлопчаки показали справжні якості лицарів: уміння відповідати на каверзні питання, виразно читати балади, вірші, говорити компліменти дамі серця. Дівчата допомагали своїми відповідями та оплесками. Перемогла дружба.

Літературно-музична композиція "Україна очима світових письменників" з елементами інсценізації гоголівських вечорів чекала на 9-11 класи у четвер. Активну участь у проведенні взяли учні 11-Б класу та учениця 11-А класу. Саме тут поєднався театр, музика і слово, що надзвичайно сподобалося усім присутнім.

Заключне слово було у п'ятницю. Учні 11-А, 11-Б, 9-А класів взяли активну участь у науково-практичній конференції "Фатум у житті письменників". Учні опрацьовували самостійно літературу, створили яскраві презентації, зробили міні-дослідження щодо особистих поглядів на життя М.Лєрмонтова, М.Булгакова, поетів "срібної доби", акторів, режисерів. Хочеться відзначити роботи Гринь Світлани, Підопригори Єгора. Бородулі Марії, Денищук Олесі, Солодкої Євгени, Коломієць Дарії, Піддубної Анастасії, Лавренюк Наталії, Савчук Оксани.

Майбутнім науковцям хочеться побажати творчих злетів.

Переглядів: 746 | Додав: Play_Boy | Теги: гоголівські вечори, письменник, наукова конференція, Світова література, літературно-музична композиція, інсценізація | Рейтинг: 5.0/1