Тиждень знань з безпеки життєідяльності

З 16.11 по 20.11 у нашій школі пройшов Тиждень знань з безпеки життєідяльності. У рамках тижня пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров'я; популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді; розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя.

Відповідно до тематики тижня у школі були проведені наступні заходи: виставка малюнків "Небезпека очима дітей" та стінівок "Обережно! Небезпека!", проведені години спілкування на данну тематику, розгадування ребусів, тренінги та практикуми, перегляд відео та бесіди. Ми знову пригадали про небезпеку, яка нас оточує та шляхи її уникнення.

Пам'ятайте, наша безпека у наших руках!

Переглядів: 173 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2