Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
Спільне звернення Міністерств до батьків
      Міністерство надзвичайних ситуацій, Державна інспекція техногенної безпеки та Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України вкраї стурбовані зростанням загибелі та травмування дітей. Лише за січень 2012 року загинуло 13 (+85%) та травмовано 16 (+33%) дітей.
      Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутись до кожного громадянина країни, особливо до батьків.

Звернення до батьків
      За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини!
      Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.
      Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки!
      Не залишаєте дітей без нагляду!
      Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті!
      Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.
      Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

проведення тижня знань з
основ безпеки життєдіяльності
20-27.02.2012р.

1.Виставка методичної та науково-популярної літератури «Безпека понад усе»
2. Інформаційний стенд «Зупинись! Прочитай! Дій!»

3. Розміщення на сайті закладу звернень, пам’яток, листівок до батьків та учнів.

Сімашко Л.В.
Христіна О.П.
Пашинська Л.П.
Чілій В.А.

1. Вікторина в малюнках «Обережно! Небезпека!»
2. Рольові ігри «Ми-пішоходи», «Небезпечні перехожі», «Вогонь – друг, вогонь-ворог», «Лід – це небезпечно»

3. Соціальний супровід підлітків «Убезпеч своє життя»

Гурська О.Б.
Марчук Н.В.
Кравчук О.В.

1. Єдиний день інформування «Убезпеч своє життя»
2. Бесіди «Правила безпечної поведінки дітей на льоду»
3. Засідання клубу «911» «Захистим життя від пожеж!»

Марчук Н.В.
кл. керівники, Христіна О.П.

1. Хвилинки дискусії «Будь обережним на вулиці і вдома»
2. Заняття  на базі курсів цивільної оборони «Дії учнів у надзвичайних ситуаціях»

3. Бесіди «Про безпеку пам’ятай»

8б, 10а

Мойсеєнко Н.О.
Методист центру ЦЗ Шаєнко О.В., Класні керівники

П’ятниця

1. Гра «Подорож у світ безпеки»
2. Аукціон ідей «Що означає безпека»
3. Зустріч з представником районного відділу пожежної частини м.Шепетівки Куделічем А.О.

4. Заняття  на базі курсів цивільної оборони «Дії учнів у надзвичайних ситуаціях»

8а, 10б

Пашинська Л.П.
Кукліновська К.М.
Класні керівники
Методист центру ЦЗ Шаєнко О.В.

Субота

1. Бесіди з батьками з техніки безпеки «Безпечне навчання та відпочинок»
2. Консульпункт «Як зберегти здоров’я дітей» для батьків майбутніх першокласників

Мойсеєнко Н.О.