Тренінгова програма "STEM-майстерня"

Сьогодні, 05.11.2021 року в Шепетівській школі-гімназії модератор шкільного угрупування вчителів природничо-математичного циклу "STEM-освіта: вровадження та перспективи" Корнієнко Аліна Едуардівна презентувала тренінгову програму "STEM-майстерня" для вчителів закладу. 40 педагогів дізналися, як створювати STEM-проєкти, як підняти STEM-активність учасників освітнього процесу, досягти гендерної рівності, осучаснити STEM-простір закладу. Творчий колектив школи зарядився ідеями і працюватиме над втіленням в життя ідей та пропозицій модератора. Сподіваємося вогник творчості, STEM-активності запалає не тільки в очах педагогів, а і в очах здобувачів освіти та батьків.

#stem_майстерня
#ДівчатаSTEM

З матеріалів Оксана Бражук

Переглядів: 160 | Додав: Play_Boy | Теги: STEM-активність, STEM-освіта, STEM-проєкти, Оксана Бражук, STEM-простір, ДівчатаSTEM, stem_майстерня | Рейтинг: 5.0/1