Творчої майстерні вчителів початкових класів

17.11.2021р. відбулося спільне засідання Творчої майстерні вчителів початкових класів - "молодих спеціалістів" та учасників Школи вищої педагогічної майстерності Хмельницької області на тему "Сучасний урок в початковій школі".

З нашого закладу участь у майстер-класі брала вчитель початкових класів Світлана Олійник, яка поділилась досвідом роботи з теми "Формування навчальних і життєвих компетентностей молодших школярів НУШ через запровадження інноваційних підходів", що ілюструють практичні підходи вчителя щодо реалізації теми досвіду.

Упровадження її досвіду спрямоване на практичне розв’язання актуальних проблем шкільної освіти:
- формування в учнів ключових освітніх компетентностей;
- активізації пізнавальних інтересів учнів під навчання;
- виявлення ролі інноваційних технологій у формуванні компетентнісної особистості;
- всебічної та оптимальної самореалізації творчого потенціалу;
- умінь прогнозувати наслідки своїх дій та свідомо приймати життєво важливі рішення.

Практична реалізація досвіду засвідчила, що навчальна діяльність на уроках в НУШ покликана не тільки дати дитині суму знань, умінь і навичок, а й удосконалити особистість, допомогти їй досягти вершин фізичного, духовного, морального і професійного розвитку.

#stem_майстерня

#ДівчатаSTEM

Світлини в Альбомі

Переглядів: 297 | Додав: Play_Boy | Теги: ДівчатаSTEM, stem_майстерня | Рейтинг: 5.0/1