Твори, фантазуй, відпочивай!

Не забуваймо, що в школі
дитина не лише навчається.
в школі вона живе.
В.Сухомлинський

А Тиждень набирає обертів... Знову з великим бажанням молодші школярі занурилися в круговерть подій. Адже 11 березня у них був День ТВОРЧОСТІ та ФАНТАЗІЇ. Наші діти дружні, веселі, активні, творчі. Навчаються вони залюбки, вчаться спілкуватися, дружити, допомагати один одному.

цікаво пройшов музичний конкурс "Початкова школа має таланти". Всі присутні були приємно вражені вокальними даними учнів 4-А, 4-Б та 4-В класів. Дружні схвальні оплески отримала Біла Яна (учениця 4-А класу) за гру на фортепіано. Подлєсна Анастасія (учениця 4-Б класу) та Закацюра Анатастасія (учениця 4-В класу) показали свої вміння з акробатики. Розкрилися нові таланти!

Колосович Валерія (учениця 4-А кл.) провела майстер- клас "Творимо дива своїми руками". Під її керівництвом учні навчилися виготовляти голуба з паперу.

Серед учнів початкових класів були проведені два конкурси "Міс та Містер Каліграфія" та "Майстер з навички читання".

Були організовані виставки "Веселий аркуш", "Умілі ручки". З насолодою милувалися і дорослі, і малі виробами школярів: яскравими аплікаціями і казковими композиціями.

Змістовно, весело, неординарно проводилися для учнів початкової школи великі перерви.

Більше світлин цього дня в Альбомі

Переглядів: 803 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1