Урочиста лінійка

28 листопада в філіалі школи-гімназії пройшла урочиста лінійка для учнів 1-4 класів. Директор школи Н.В.Качоровська вручила грамоти та подяки класам, які взяли активну участь в акціях "Зігрій солдата" та "Паперовий десант - 2014", подякувала батькам за підтримку шкільних акцій. Слова вдячності пролунали і на адресу Федорової Олександри, учениці 3-А класу (вч. Біла Н.Ф.) та Євтушок Софії, учениці 4-Б класу (вч. Юріна О.А.), які стали переможцями шкільного та міського конкурсів знавців української мови ім.П.Яцика, посівши І місце. Качоровська Н.В. побажала учням наполегливої праці у підготовці до обласного конкурсу та перемог на різних рівнях.

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 681 | Додав: Play_Boy | Теги: зігрій солдата, паперовий десант, лінійка, нагороди, Всеукраїнський мовно-літературний к, акція, вручення | Рейтинг: 4.7/3
1 Lesya • 16:01, 05.12.2014
Які чудові діти в нашій школі!