Урок біології "Одноклітинні організми - цілісна система"

Яскраво розпочався в школі STREAM тиждень. В понеділок "день science" учні 6-их класів, на уроках біології, були задіяні у спільному створенні проєкту "Одноклітинні організми - цілісна система". Передувала цьому дослідницька робота. Учні розв'язували питання "Чи можуть у сніжинці бути найпростіші?".

Лепбук дозволив узагальнити матеріал, а вклад кожного оцінювався консультантами до складу яких входили кращі "біологині та біологи" в доброзичливій атмосфері співпраці дівчатка зрозуміли як краще створити, а хлопчики як яскраво захистити, а обмін ролями при роботі дозволив зрозуміти головне - не слід піддаватись стереотипам на кшталт дівчата краще малюють, а хлопці рахують, всі мають однакові можливості і індивідуальні особливості. Ми архітектори свого життя! Хай воно буде у кожного особливе як сніжинка, яка об'єднала нас.

#stem_майстерня
#ДівчатаSTEМ
#Шепетівська_школа_гімназія

З матеріалів Герасимнко Олена