Урок ЯДС у 3-А класі

Стартував STREAM тиждень в Шепетівській школі-гімназії. Чи є у води пам'ять? Як вона реагує на слова "любов", "надія", "ненависть"? Ці питання зацікавили учнів 3-А класу. Сьогодні на уроці "Я досліджую світ" учні переглянули захопливе відео про роботу японського дослідника Емото Масару, який відомий своїми експериментами, спрямованими на доказ того, що вода має здатність сприймати інформацію, навіть реагувати на музику. Діти також виявили бажання провести свій експеримент: перевірити як вплинуть на воду з рисом фрази" Я тебе люблю" і "Я тебе ненавиджу". Цікаво, яким буде результат? Будемо спостерігати, аналізувати, робити висновки.

#stem_майстерня
#ДівчатаSTEM

З матеріалів Олена Юріна

Світлини в Альбомі