Урок мужності в 9-А класі
      17.02.2012 року в закладі проходили уроки мужності, присвячені 23 річниці виводу військ з Афганістану. Одним з таких досить цікавих і вагомих став урок мужності в 9-А класі, який пройшов під назвою "Зустріч поколінь - естафета в майбутнє". Провели цей захід Кравчук О.В. та Гук Л.Є.
     На цей урок завітало багато ветеранів воїнів-афганців: Карчевський І.Р., Лук'янчук В.М., Павлюк М.М., Смажний Ю.В., які виступаючи ділились своїми спогадами про ту страшну війну і про ті страшні події, через які їм довелося пройти. Учні школи - гімназії розповідали вірші, співали пісні, нагадували в цифрах факти війни в Афганістані, а також не забули про учня школи №5 В.М. Длужнєвського, який загинув у цій страшній війні, висвітлювали дані про його шкільне життя та життя після школи...
Переглядів: 1457 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2