Урок природознавства в 5 класі

STEM-освіта це не тільки світовий тренд, а й новий ковток свіжого повітря в сучасній школі. На уроках де запроваджуються інтеграційні тенденції, де діти вчаться не запам'ятовувати, а розуміти і практично використовувати отримані знання і вміння для вирішення особистісних проблем - байдужих нема. Так при проведенні уроку природознавства в 5 класі учні навчились не використовуючі складних приладів отримувати чисту кухонну сіль, робити найпростіші фільтри для питної води, знаходити рішення не в теорії, а безпосередньо на практиці, шляхом спроб і помилок. STEM-освіта допомагає формувати у дітей критичне мислення, навички командної роботи, бачення цілісної картини світу та вміння застосовувати знання для розв’язання завдань з реального світу. На відміну від класичної освіти, навчаючись за STEM-методикою, дитина отримує набагато більше автономності. На такий процес навчання менше впливають стосунки, які склалися між учнем та вчителем, що дає можливість об’єктивніше оцінювати прогрес. За рахунок цього дитина вчиться бути самостійною, приймати власні рішення та брати за них відповідальність.

#stem_майстерня
#ДівчатаStem
#Шепетівська_школа_гімназія

З матеріалів Олена Герасименко