Веселі старти

Результат пошуку зображень за запитом "веселі старти"Нікого не потрібно переконувати в тому, що рух - це здоров'я. У нашій школі є традиція кожного року проводити "Веселі старти".

26 жовтня 2016 року вони відбулися між учнями п'ятих класів. В цих змаганнях завзято і азартно змагалися три команди 5-х класів. В різноманітних конкурсах з перемінним успіхом перемагали всі команди-учасниці. Але за підсумками результатів конкурсів переміг 5-Б клас. Класні керівники вболівали зі своїми класами. Учні пообіцяли: -"Ми будемо старатися і надалі підтримувати спортивну форму та поповнювати перемогами скарбничку наших досягнень".

Більше світлин змагань в Альбомі

Переглядів: 570 | Додав: Play_Boy | Теги: здоров'я, конкурси, Змагання, завзяття, веселі старти, Спорт, азарт, команди, перемога, спортивна форма | Рейтинг: 5.0/2