Веселка творчості

Запальним концертом "Веселка творчості" завершився сьогодні мистецький тиждень в школі-гімназії. Свої таланти перезентували ляльковий театр "Рукавичка" (керівник Н.О.Іщук), театральна студія "Маски" (керівник Н.М.Дудар), музичні студії під керівництвом Н.І.Гуменюк, художні студії "Пензлик" (керівник О.В.Микитюк), "Чарівна латочка" (керівник Г.В.Семенишина), "Юний різьбяр" (керівник С.О.Сільвестр). Діти співали, танцювали, малювали, зачаровували всіх своїм театральними здібностями.

Ми сподіваємося, що зустріч з прекрасним пробудила в кожному з глядачів прагнення бути кращим, добрішим, шляхетнішим, викликала бажання створювати духовні цінності й дарувати їх людям.

Наші діти розумні, талановиті, а ми радіємо за них, за те, що дивляться на світ не лише розумом, а й серцем, поуттям.

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 557 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1