Вибори президента гімназії

Результаты голосования конкурса Человек года на 1 сентября 08-30 " СуперМегаТемка - живи клёво!Гімназія готується до виборів нового президента школи. Бажаючих зайняти цю вельми поважну, хоча й таку відповідальну посаду виявилося небагато. Свої передвиборчі програми подали лише троє учнів - Коцюбко Юлія, Бабичко Тетяна, Юрін Олександр. Та головний вибір залишається лише за Вами!!! У шкільному холі та на поверхах можна ознайомитися з передвиборчими програмами кандидатів. Всі кандидати у своїх програмах обіцяють покращити шкільне життя, урізноманітнивши його цікавими, на їх думку, заходами: днем самоврядування, фестивалем КВК, конкурсами талантів, флешмобами. Під час передвиборчої кампанії буде проведено міні-дебати, на яких кандидати матимуть нагоду представити шкільному загалові свої пропозиції щодо після виборчої діяльності та задати запитання один одному, а також відповісти на запитання виборців.

1. Коцюбко Юлія, учениця 10-А класу;
її кредо: "Поки ми єдині, ми не переможні. Давайте ж разом зробимо наше життя цікавим та яскравим".

2. Бабичко Тетяна, учениця 10-Б класу;
її кредо: "Разом ми зробимо наші роки яскравими та незабутніми".

3. Юрін Олександр, учень 9-А класу;
його кредо: "Переможемо разом, голосуй та обирай".

Хто стане президентом школи-гімназії у 2014 році - вирішать вибори.

Зробіть свій правильний вибір!!!

Переглядів: 892 | Додав: Play_Boy | Теги: Патріотизм, єдність, Посада, Україна єдина, кредо, кандидатура, вибори 2014, людяність, кандидат, президент | Рейтинг: 5.0/3