Випускний вечір 2012
      Теплий весняний вечір 12 травня відірвав нас від щоденних турбот із нагоди свята. Цього свята немає в жодному календарі - воно буває лише раз у житті людини.
      Це свято, на яке чекали багато років з нетеріпінням і надією, радістю і смутком 53 сьогоднішніх випускників та їхніх батьків і близькі.
      Випускний вечір... Вже сьогодні для наших випускників на небосхилі засяє нова зірка, яка покличе їх у незвідані світи самостійного життя.
      З напутнім словом до випускників звернулись директор школи Надія Василівна Качоровська, начальник управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради Людмила Іванівна Тихончук. Побажали успіхів у подальшому навчанні перші вчителі Валентина Юхимівна Вільбіцька та Людмила Пилипівна Погорєлова, дали цінні поради класні керівники Дудар Надія Миколаївна та Мойсеєнко Світлана Олексіївна, їхні батьки.
      Та й випускникам знайшлось що сказати у відповідь - вони пообіцяли бути гідними звання "Гімназист", завжди пам'ятати рідну школу, своїх вчителів.
Цей вечір одквітне і ніч промайне,
Встане світанок на рідному обрії.
Засвітить веселку, проміння ясне
Для тебе й для мене прикметою доброю!

Гаї заспівають для нас солов'їно,
Земля свій червневий пошле нам розмай.
Нас, рідна і вільна моя Україно,
Таких зовсім юних стрічай і приймай!

Переглядів: 1874 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1
1 Kukahchik • 12:09, 23.05.2012
Наші дівчатка - НАЙКРАЩІ на всій планеті... Самі самі гарні!!!