Вишиванку одягай - Україну кохай!

Одягнімо, друже, вишиванки -
Наш чарівний український стрій.
Не для когось, не для забаганки,
А для себе, вірний друже мій.
Одягнімо вишиванки, друже,
Як одвічний предків талісман.
Хай не буде серед нас байдужих
І один в нас буде отаман.
Одягнімо в свята і неділі,
В будень, за потреби, одягнім
І відчуєм - вороги безсилі
Зруйнувати український дім.
Одягнімо вишиванки, друже,
Хай побачить українців світ -
Молодих, відважних, дужих,
У єднанні на сто тисяч літ.

Саме під цим гаслом 19 травня 2016 року в закладі проведено Свято - День вишиванки. На лінійці "Зоряний крок гімназиста" учні провели флеш-моб "Україна в моєму серці".

З вітальним словом до учнів, батьків, вчителів звернулася директор школи Н.В.Качоровська. На лінійці були відзначенні переможці олімпіад, конкурсу-захисту наукових робіт учнів членів МАН, різноманітних змагань, конкурсів. Діти отримали премії,дипломи, грамоти, подарунки.

В черговий раз були відзначені переможці шкільних, міських, обласних конкурсів. Переможцями стали: в конкурсі "Учень року - 2016" - учениця 11-А класу Дейнега Лілія, "Обдарованість року - 2016" - учень 11-А класу Кохан Євген, "Спортсмен року - 2016" - учениця 11-Б класу Скороход Тетяна, "Вчитель року - 2016" - вчитель англійської мови, переможець обласного конкурсу Гуменюк О.П., "Класний керівник року - 2016" - класний керівник 11-А класу, переможець обласного конкурсу Бородій О.П., "Кафедра року - 2016" - кафедра вчителів природничих дисциплін (голова методичного об'єднання Гудкова Н.П.).

Директор школи від імені адміністрації школи, батьківського комітету, ради закладу подякувала батькам за виховання дітей, вчителям за плідну працю, особливу подяку висловила Цимбалу Г.Л., приватному підприємцю, Антончику О.В., Федоруку В.І., батьківському комітетові 3-Б класу (голова батьківського комітету Дудка С.В.), директору ДП "Шепетівський лісгосп" Сасюку В.М. за матеріальну допомогу в проведенні свята.

Учні, батьки, педагоги закладу після урочистої лінійки взяли активну участь в міських заходах з нагоди святкування Дня вишиванки.

Більше світлин зі Свята в Альбомі

Переглядів: 654 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 4.3/3