Виставка новорічних композицій

Нам зима дарує красу земну,

Нам дарує срібло крижане,

Казку незабутню і осяйну,

І майбутнє світле, золоте.

З кожним днем все ближче Новий рік. Це чарівне свято, яке з нетерпінням чекають діти, - пора подарунків, здійснення чарівних бажань, а ще – свято добра, родинного затишку. Саме таке свято проходило сьогодні у нашій школі. Тут, у всій зимовій красі представлено розмаїття новорічних композицій, які готували діти, втілюючи свої задуми у новорічних фантазіях. Кожна робота неповторна та особлива, адже автор завжди залишає в ній частинку своєї душі, свою мрію, своє бачення новорічної казки. Які тільки чудеса вміють створювати наші діти! І ялинкові іграшки, і веселі сніговики, і різдвяні віночки, і навіть символи року... Всього не перелічити! А оригінальне використання нетрадиційних матеріалів та технік сприяло створенню справжніх шедеврів. Ця неймовірна краса, що переносить нас в чудову новорічну казку, виконана руками вихованців за допомогою батьків та педагогів, зігріта теплотою дитячих рук і сердець. Сподіваємось, що кожен, хто завітав на нашу виставку, буде вражений творчістю та фантазією учасників.

Переглядів: 49 | Додав: Fizik | Рейтинг: 5.0/2