Вітання з Днем Конституції України
Шановні вчителі, батьки та учні!

Прийміть наші сердечні вітання з одним з найголовніших свят нашої держави - Днем Конституції України!

У 1996 році ми, українці, отримали Основний закон, який гарантував нам права та свободи, наблизив Україну до країн з розвиненою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави.

Для формування українського цивільно-правового суспільства потрібний налагоджений механізм реалізації прав і свобод, закріплених у Конституції країни. Однак необхідно пам'ятати, що виконання законів залежить від кожного з нас, адже від того, наскільки відповідально ми виконуватимемо свої громадянські обов'язки - прямо залежить майбутнє нашої держави. Тож, давайте разом творити вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну і багату державу, побудовану на основах європейської демократії.

У цей святковий день бажаємо вам, щоб майбутнє України було світлим і благополучним! Щастя і здоров'я вам і вашим родинам, миру і процвітання!

Адміністрація школи-гімназії
Переглядів: 786 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 4.5/2