Вітання з днем працівників освіти.

Щороку в жовтні в Україні відзначають день працівників освіти. У свята немає фіксованої дати - вчителів вітають у першу неділю жовтня.

Учитель - одна з найпопулярніших професій. І одна - з найскладніших. Адже хороший педагог повинен не тільки знати і доступно пояснювати свій предмет, а й прислухатися до думки учнів, вловлювати їхній емоційний стан, налаштовувати на позитив і досягнення мети і, до всього цього, бути прикладом врівноваженої і життєрадісної людини. Саме вчитель допомагає нам знайти місце в суспільстві, обрати професію. Саме таких педагогів їхні учні люблять найбільше і пам'ятають про них навіть після закінчення школи. День вчителя - це гарний привід сказати величезне "Спасибі" своїм педагогам.

Дорогі наші вчителі, вітаємо вас із Днем учителя!

Дякуємо вам за щедрість ваших сердець, безмежне терпіння і розуміння, відданість справі та любов до своїх учнів. Бути вчителем - нелегка праця, тож бажаємо вам здоров'я, бадьорості тіла і духу.

Нехай учні вас поважають і люблять, а їхні батьки завжди пам'ятають, хто привів їхніх дітей на світлу дорогу знань.

Переглядів: 106 | Додав: Fizik | Рейтинг: 5.0/3