Всесвітній день вишиванки

Сонячного дня, 18 травня, коли відзначається Всесвітній день вишиванки, подвір’я школи-гімназії зібрало всіх  на святкову лінійку «Вишивана Україна переможе».

У день вишиванки бажаємо щиро
Україні щастя, добробуту, миру,
Чистого, світлого, синього неба,
І хай вишиванка цвіте оберегом!

З вітальним словом до учнів, батьків, вчителів звернулася директор школи Н.В.Качоровська та вручила дипломи переможцям олімпіад, конкурсу-захисту наукових робіт учнів членів МАН, різноманітних змагань, конкурсів. Традиційно в цей день були вручені премії імені випускника школи В.І.Бабича.

Цей день був насичений яскравими кольорами та щирими посмішками. В нашій гімназії зростає талановита молодь, яка вплете у національний вінок суцвіття свого таланту.

Одягнімо ж вишиванку, друже,
Хай побачить українців світ –
Молодих, відважних, дужих,
У єднанні на сто тисяч літ!

Переглядів: 113 | Додав: Fizik | Теги: вишиванки, зоряний крок гімназиста, нагородження, день | Рейтинг: 5.0/3