Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні

З метою вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, у школі-гімназії пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героїв НебесноїСотні: виховні години "День пам'яті Небесної сотні", "У нашій пам'яті вони назавжди залишились" (для учнів 1-4 класів); години спілкування "Хай палають свічки пам'яті загиблих Героїв Небесної Сотні" (для учнів 5-7 класів); "Зима, що нас змінила" (для учнів 8-9 класів), година пам'яті "Вони завжди у наших серцях" (для учнів 10-11класів).

Протягом дня учні мали змогу здійснити перегляд відео фільмів "Майдан", "Їх назвали "Небесною Сотнею" та відео фільм про героя Небесної Сотні - Дзявульського М.С.

Музей історії школи представив експозицію, що була приурочена подіям. Учні мали змогу відвідати тематичні заходи, що проявились у шкільній бібліотеці.

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 259 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2