З Днем вчителя!
Шановні педагоги!  Прийміть щирі вітання із професійним святом Днем працівників освіти.

Школа дає людині все, без чого не можливо жити у світі. Кожен, хто сьогодні трудиться у школі, працює на майбутнє і відповідає за це майбутнє. І особливо щасливий у своїй долі той, кому на життєвому шляху зустрівся учитель, що вміє принести у клас захопленість, любов і, звичайно ж, знання, осяяні цією любов’ю. Благородство вчителя, без сумніву, відгукнеться у серцях його учнів.

У цей день бажаю своїм колегам міцного здоров’я, оптимізму, творчого пошуку, вдалих знахідок і успішних звершень у задуманих справах, талановитих і небайдужих вихованців. Нехай цей святковий день принесе Вам масу позитивних емоцій, теплі поздоровлення та побажання від ваших учнів. Благополуччя Вам та Вашим сім’ям.

Директор школи                                          Н.В. Качоровська
Переглядів: 839 | Додав: Play_Boy | Теги: Н.В. Качоровська, школа, день працівників освіти, день вчителя, майбутнє | Рейтинг: 5.0/2