З Великоднем!

Шановні вчителі, батьки, учні!

У цей благословенний час дозвольте щиро привітати вас зі святом світлого Христового Воскресіння!
У житті кожного християнина Великдень - особливо шановане та величне свято. І не лише через те, що приходить воно з настанням квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією. Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку.
З нагоди цього величного свята бажаю всім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає вас на добрі та праведні справи, а Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя - кращого і добрішого.

Адміністрація школи

Переглядів: 686 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2