"З вогнем не жартуй!"
       Цікаво, весело та ефективно у закладі пройшов тиждень безпеки життєдіяльності під гаслом "З вогнем не жартуй!".
       Протягом тижня проходили різноманітні вікторини, змагання, конкурси. Крім того, учнями відпрацьовувались практичні заняття з правил техніки безпеки.
       Учні 2-8 класів писали диктанти на тему "Пожежна безпека". 16 жовтня пройшов єдиний день інформування "Пам'ятай правила, живи безпечно", де дітям ще раз у цікавій формі розповіли, яких правил потрібно дотримуватися як діяти, куди звертатись у разі надзвичайних ситуацій.
       Учнями школи була організована виставка бюлетенів та стіннівок на тему "Вогонь - друг, вогонь - ворог".
       А 18 жовтня як підведення підсумків "Тижня", були проведені виховні години, де учні закріпили та узагальнили свої знання.
       Діти цікаво провели час і отримали безцінні знання.

Фотозвіт тижня в рубриці Світлини.
Переглядів: 1416 | Додав: Play_Boy | Теги: єдиний День інформування, Тиждень безпеки життєдіяльності, вогонь-ворог, вогонь-друг, З вогнем не жартуй!, пожежна безпека | Рейтинг: 5.0/3