Захист курсових робіт з історії

На сучасному етапі розвитку суспільства Україні потрібні творчі, діяльні, обдаровані, інтелектуальні й духовно розвинені громадяни. Цю проблему успішно розв'язує школа-гімназія.

Саме сьогодні, 28 квітня, старшокласники школи-гімназії здолали свої перші кроки на ниві науки. В школі відбувся захист курсових робіт на історичному профілі.

Десятикласники підготували 16 робіт. Як відомо, 2017 рік проголошено роком Української революції і не випадково тематика більшості робіт присвячена саме цим подіям. Учні досліджували події від часів козачини до героїв Крут, історію Голодоморів, визвольних змагань 1917-1921 років.

Проте написання курсової роботи не було єдиним випробуванням для учнів. Юні науковці, долаючи хвилювання, повинні були достойно представити результати своїх наукових пошуків перед комісією та скласти тест на ерудицію.

Відзначимо, що і презентації були багатими на цікаві моменти.

Під час захисту робіт учні проявили свій творчий потенціал, інтелектуальну розвиненість, професійну компетентність у галузі, яка їх цікавить.

Більше світлин захисту в Альбомі

Переглядів: 673 | Додав: Play_Boy | Теги: визволення, історія, випробування, Герої Крут, громадян, дослідження, Революція, історичний профіль, голодомор, захист курсових робіт | Рейтинг: 5.0/2