Заходи до Дня пам'яті жерт голодомору

Новости Чернигова и Черниговщины Засвіти свічку у вікні: 16.00 - 24.00 Черниговский городской портал "Сивертайм"21 листопада 2014 року в закладі проходили заходи до Дня пам'яті жертв голодомору.

Учні школи, педагоги, батьки у цей скорботний день згадували трагедію вселенського масштабу - геноцид українського народу: звучали вірші, слова-звернення про пам'ять за всіх невинно убієнних. діти знайомилися із споминами учасників тих подій, відвідували книжкову виставку в шкільній бібліотеці "Голодний 33-й", переглядали хроніку документальних фільмів.

В пам'ять про ті жахливі події всі запалювали свічки-пам'яті про тих, кого забрала голодна смерть.

22 листопада 2014 року делегація від школи візьме участь у міських заходах,  приурочених Дню пам'яті жертв голодоморів.

Переглядів: 1002 | Додав: Play_Boy | Теги: жертва, скорбота, 33-й, геноцид, україна, День пам'яті, трагедія, невинно убієнні, голодомор, 1932-1932 | Рейтинг: 5.0/2