Закриття "Школи майбутнього першокласника"

У суботу 21 травня 2011 року в школі відбулося урочисте закриття «Школи майбутнього першокласника». В якому взяли участь директор школи Качоровська Надія Василівна, яка побажала майбутнім першокласникам гарних канікул і щоб з новими силами повертались 1 вересня до навчання. Ляльковий театр привітав першачків дитячою ляльковою виставою "Неслухняний колобок". А також учні 4-х класів привітали своїх наступників віршами, піснями та танцем. Який був представлений Юріним Олександром та Тернавською Даніїлою. Після чого класні керівники Юріна Олена Анатоліївна та Бражук Оксана Олександрівна разом з директором школи вручили майбутнім першокласникам посвідчення, які засвідчують їхнє прийняття до 1 класу.

Переглядів: 1580 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1