Засідання "Forest"

Чергове засідання шкільного лісництва "Forest" відбулося у школі-гімназії під керівництвом керівника шкільного лісництва Гордієнко Олександри Андріївни, куратора Сільвестр Олени Петрівни та заступника директора з навчально-виховної роботи Герасименко Олени Махайлівни, де було затверджено план роботи лісництва на наступний семестр.

Учні підготували цікаві та змістовні виступи з теми "Роль лісів у збереженні природного середовища".

Цікавою була й практична частина. Було створено проєкт "Дерево порад", де відображено поради по збереженню довкілля. Наступним кроком стала висадка насіння жолудя дуба червоного (лат. Quercus rubra). Така нескладна, але разом з тим корисна і цікава робота, має позитивний результат - висіяний школярами дуб червоний буде висаджений навесні поблизу школи.

Переглядів: 235 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1