Засідання інтегрованого модуля вчителів іноземної мови
18 вересня 2012 року на базі школи - гімназії пройшло перше засідання інтегрованого модуля вчителів іноземної мови, темою якого було "Сучасному уроку - наукову організацію та високу якість." Семінар проходив у формі проблемно-творчого семінару, під час якого було три частини:
Інформаційна частина:
1. Опрацювання офіційних документів МОН України і рекомендацій щодо вивчення іноземних мов у 2012-2013 н.р.
2. Вивчення пояснювальної записки до програм.
3. Вимоги до ведення шкільної документації.
4. Результати ДПА і ЗНО з англійської мови.
5. Ознайомлення з новинками фахової періодичної преси.

Теоретична частина:
1. Аналіз роботи ІМ за минулий рік та завдання на новий н.р.

Білан Н.А.
2. Доповідь: "Сучасному уроку - наукову організацію та високу якість".
                                                                                 Калінська О.П.

3.Удосконалення уроку як засіб розвитку творчої особистості вчителя й учня.
                                                                                 Корженівська Л.В.
4. Групова та колективна діяльність - складова сучасного навчання.
                                                                                 Куліш О.О.
5. Пошук оптимальних шляхів і способів підвищення ефективності навчальної діяльності учнів.
                                                                                 Попович Н.О.

Практична частина:
1. Обговорення проекту плану ІМ на новий навчальний рік.
2. Аналіз навчальних програм та підручників.
3. Про підготовку учнів до олімпіад на написання науково-дослідницьких робіт.
4. Про підготовку матеріалів до участі в ярмарці передового педагогічного досвіду.
5. Розмовний практикум.

Переглядів: 1291 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1