Засідання клубу успішних жінок Шепетівщини
Усієї краси джерело - Жінка!
Всього добра джерело - Жінка!
Все на світі від жінки: добро і краса,
ніжність і ласка, любов і вірність,
поезія і музика.
       17 грудня 2013 року на базі школи-гімназії пройшло засідання районного Клубу успішних жінок. В роботі клубу взяли участь помічник народного депутата С.В. Буряка М.Є. Гончар, президент Полонського Клубу успішних жінок А.О. Марченко, заступник міського голови Т.Г. Зайцева.
       З вітальним словом, аналізом роботи Клубу за звітний період виступила президент клубу, заступник головного лікаря ЦРЛ Савчук В.М.
       За активну діяльність в громадському житті регіону жінкам подякував М.Є. Гончар.
       Досвідом роботи з питання організації роботи на благо міста, району ділилися Грабельникова Н.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту Шепетівської РДА, Ординська В.М., заступник начальника ОДПІ, депутат міської ради, Бунечко А.В., приватний підприємець, автор проекту "Місто прикрашають люди".
       Своїми віршами ділилася з присутніми, член клубу, керівник літературної студії "Доля", В.В. Кухарук.
       Учні школи підготували гостям презентацію візитки школи "Школа - мій дім. Я - господар в нім". Учасники Клубу познайомилися з творчими надбаннями учнів в Галереї Мистецтв школи. Учні закладу підготували гостям цікаві номери художньої самодіяльності.
       Психолог школи Мойсеєнко Н.О. та соціальний педагог Кравчук О.В. провели цікаву хвилинку релаксації.
       І на завершення учні в образах Святого Миколая та янголят, ролі яких виконували  І. Каялайнєн, А. Шулякова, Я. Біла привітали присутніх з Днем Святого Миколая, Новорічними та різдвяними святами і вручили на згадку сувеніри.
       На завершення засідання Клубу було прийнято рішення;
1. Продовжувати брати активну участь в житті громади, піклуватися про добробут громадян, процвітання регіону.
2. Започаткувати благодійницьку діяльність Клубу, організовувати опіку над дітьми реабілітаційного центру, школи-інтернат.

Переглядів: 653 | Додав: Play_Boy | Теги: Савчук В.М, День святого Миколая, С.В.Буряк, А.О.Марченко, Клу успішних жінок | Рейтинг: 5.0/4