Засідання міжпредметної творчої групи вчителів хімії та біології

З метою підвищення ефективності викладання хімії та біології в закладах міста міжпредметна творча група вчителів хімії та біології завітала до школи-гімназії на семінар з теми "Підвищення ефективності уроку шляхом впровадження сучасних форм організації навчальної діяльності учнів", де мали змогу відвідати бінарний урок у 11 класі "Роль ароматичних та гетероциклічних сполук в житті та організмі людини", який представили загалу вчитель хімії, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист Корнієнко А.Е. та вчитель біології, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист Гудкова Н.П. В подальшій роботі учасникам семінару було представлено фрагмент позаурочного заходу "Запрошуємо на філіжанку кави або невідоме про відоме". Крім того учасники збагатилися досвідом запропонованим методичної скарбнички "Бінарний урок як форма реалізації міжпредметних зв'язків та різновид інтегрованого уроку" з досвіду роботи представників СЗОШ №2, ЗОШ №1, 8. В свою чергу вчителі Гудкова Н.П. та Корнієнко А.Е. репрезентували збірку саме з даного питання. В роботі міжпредметної творчої групи вчителів хімії та біології взяла участь методист управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради Вихівська Г.Б.

Більше світлин семінару в Альбомі

Переглядів: 825 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2
1 Play_Boy • 14:50, 21.11.2014
Вчителі показали тісну взаємодію з учнями та глибокі знання з обох предметів. Урок супер!!!