Засідання науково-методичної ради закладу
       22 листопада в школі - гімназії відбулося чергове засідання науково-методичної ради з питання "Роль вчителя у формуванні творчого працездатного учнівського колективу". Керівник семінару Герасименко О.М. познайомила всіх присутніх з "Нетрадиційними формами навчально-виховної роботи в школі", представивши їх на мультимедійному екрані у вигляді презентації, а також роздала кожному присутньому буклети з порадами та рекомендаціями.
       Кукліновська К.М. презентувала свій досвід роботи з питання "Резюме заступника по запровадженню пасивних, напівпасивних та активних методів і форм виховної роботи".

Психолог школи Мойсеєнко Н.О. познайомила всіх з "Роллю вчителя у профілактиці конфліктів в учнівському колективі".

Після обговорення всіх цих питань відбулася презентація ППД вчителів, що атестуються (Біла Н.Ф., Дудар Н.М., Курганська Л.В.).

Виховання - велика справа: нею вирішується участь людини.
В. Бєлінський

Переглядів: 831 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1