Засідання школи передового педагогічного досвіду
       Гарна школа починається з уроку. Від нього залежить усе: культура, доброзичливість між учнями, вчителями і батьками, успішність учнів... Саме тому ми звертаємось нині до уроку, як до основного джерела, яке дає можливість пізнати нове, глибше дослідити раніше відоме й невідоме. Тому в нашій школі в рамках проведення "Вернісажу творчості" були проведені нестандартні уроки.
       На засіданні школи передового педагогічного досвіду педагоги школи поділились "родзинками" відкритих уроків. Особливу увагу звернули на створення ситуації успіху, щоб підтримати
кожного учня на уроці, тому що принцип навчання й виховання успіхом є одним із факторів розвитку особистості школяра. Цей принцип сприяє формуванню позитивного ставлення до навчання, школи, праці, тобто сприяє ефективності навчання; розробили проекти "Успішність учня", "Випускник школи".

Переглядів: 823 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2
1 nadia • 09:28, 01.03.2013
Молодці!!!!Бачу,що засідання було дуже ефективне і результативне!!!!