Засідання школи професійної адаптації
       19 вересня 2013 року відбулося перше засідання Школи професійної адаптації для молодих педагогів нашої школи. Розпочалося засідання представленням нових колег: Бондар Тетяна Володимирівна - вчитель німецької та англійської мови (презентація), Гордієнко Олександра Андріївна - вчитель англійської мови (презентація), Сільвестр Сергій Олегович - вчитель трудового навчання та креслення (презентація). Після чого заступник директора з навчально-виховної роботи Риндич О.Г. звернулася до молодих педагогів з словами підтримки та вітання з початком роботи.
       Під час засідання розглядалося питання "Стрес-менеджмент та психологічні чинники збереження здоров'я педагогів". Керівник засідання Калінська О.П. у своїй доповіді розкрила всі аспекти даного питання і представила різні форми та методи запобігання "професійного вигорання" педагога у вигляді презентації.
       Психолог школи Мойсеєнко Н.О. провела тренінгове заняття "Застосування методів професійної стресостійкості". Педагогам були роздані пам'ятки щодо уникнення стресової напруги та "професійного вигорання".

Переглядів: 848 | Додав: Play_Boy | Теги: стресостійкість, засідання школа професійної адаптац, стрес-менеджмент, збереження здоров'я, професійне вигорання, ШПА | Рейтинг: 5.0/2