Засідання Школи професійної адаптації

Результат пошуку зображень за запитом "адаптація"19 вересня 2016 року у закладі відбулося засідання Школи професійної адаптації, яку очолює вчитель англійської мови, вчитель вищої категорії Олійник Л.М.

Молоді педагоги, які розпочали свою педагогічну діяльність у цьому навчальному році Семенишина Г.В., Катрук Л.В. підготували презентації на тему "Моя професія - учитель", вчитель трудового навчання Семенишина Г.В. презентувала досвід своєї роботи як керівника гуртків "Писанкарство", "Фотонатураліст" Шепетівського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Вчитель фізичної культури Машківський А.А., музики Іванова Я.В. поділилися з колегами досвідом роботи щодо індивідуалізації процесу навчання в основній і старшій школі.

Психолог Путіліс В.В. розробила і ознайомила присутніх з пам'яткою "Як оцінювати шкільні успіхи учнів".

Засідання пройшло в теплій та дружній атмосфері.

Переглядів: 862 | Додав: Play_Boy | Теги: атмосфера, молоді педагоги, Творчість, Пам'ятка, засідання, професія, школа професійної адаптації, молоді вчителі, ШПА, індивідуалізація | Рейтинг: 5.0/2