Засідання творчої лабораторії

17 грудня школа-гімназія запросила до творчої лабораторії керівників театральних та лялькових колективів міста. Керівник зразкового лялькового театру «Рукавичка» Леся Петрівна Каменєва поділилася досвідом формування творчої індивідуальності дитини засобами театру, презентувала власні творчі здобутки. Надія Миколаївна Дудар, яка є керівником шкільної театральної студії «Маски», розповіла про цікаві елементи та вправи на формування творчої пам’яті, уваги, уяви. Учасники театральної студії, учні 7 класу,  показали театральні ескізи, виконання групових етюдів з уявними предметами в запропонованих обставинах вимушеного мовчання. Учасники лабораторії поділилися власним досвідом, взяли участь у групових формах роботи.

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 655 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1