Здорові діти - здорова країна
Здоров'я - найдорожчий скарб.
       5 квітня у школі-гімназії пройшов День Здоров'я. Цей день розпочався із ранкової гімнастики "Роби з нами, роби як ми, роби краще нас", де учні 1-6 класів виконали безліч цікавих вправ.
       Упродовж дня школярі мали змогу відвідати виставку малюнків, бюлетнів та поробок "Подорож у країну Здоров'я", "Здоров'я може бути смачним".
       Центром психолого-педагогічної служби закладу (керівники Кравчук О.В., Мойсеєнко Н.О.) було проведено хвилини довіри "Я і моє здоров'я", де вони змогли систематизувати свої знання про правила збереження здоров'я.
       Члени Міністерства здоров'я та спорту шкільного парламенту запропонували бажаючим цікавий інтелект-тест "Скажемо здоров'ю ТАК" та дивертисмент здоров'я "Здоров'я - мудрих гонорар".
       Підсумком дня став театральний капусник "Смійтесь на здоров'я", де учасники театральної студії "Маски" (кер. Дудар Н.М.) проявили свої акторські здібності та створили атмосферу гарного настрою дня всіх присутніх, а допомагали їм юні таланти вокальної групи "Гармонія" (кер. Шнайдер А.А.).
       Всі учасники веселого шкільного свята зробили для себе єдиний висновок "ЗДОРОВИМ БУТИ МОДНО".

Переглядів: 1524 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/5