Зернятко пам’яті

Люди з часом забувають про події зі своєї юності, давніх друзів, перше кохання, а про людей, які захищали та захищають наші землі пам’ять житиме вічно. Нещодавно вся країна святкувала 71-шу річницю перемоги над нацизмом. У школі-гімназії 17 травня відбувся захід під назвою «Ми в гості пам’ять запросили», на який були запрошені воїни-афганці, матері загиблих випускників школи Максима Коваля та Віктора Драчука, члени міської літературно-мистецької студії «Доля», серед яких і вчителі нашої школи – Кравчук О.В.,  Герасименко О.М. та Карнаух М.В. та учні закладу. Захід відбувся завдяки плідній праці членів шкільного клубу «Пошук» та керівника клубу Кравчук Олені Володимирівні. Протягом заходу вчителі та учні читали власні вірші, виконували авторські пісні та презентували дослідницьку роботу «Звідки ви герої…» яка була відзначена призовим місцем на обласному конкурсі туристично-краєзнавчої роботи у номінації «З попелу забуття». Результатом цієї роботи була кропітка праця активних членів нашого клубу – учнів 8б класу Шевчук Анни, Жовтовського Дениса, Гамідової Аліни та випускників школи, учнів 11а класу Кохана Евгена та Пластовець Анастасії. Дітям вдалось відкрити цікаві сторінки життя загиблих в АТО воїнів, випускників нашої школи Коваля Максима та Драчука Валентина.  Таким чином, організатори заходу посіяли зернятко пам’яті в серцях усіх присутніх.

Переглядів: 679 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2