Звіт директора школи
       07 червня в школі-гімназії пройшов звіт директора школи Н.В. Качоровської, на якому були присутні батьки, вчителі, учні. Відкрила конференцію Біла Н.Ф. В своєму виступі директор школи звернула увагу на аналіз роботи закладу в 2012-2013 навчальному році і окреслила основні завдання на 2013-2014 навчальний рік.
       В заключному слові директор школи подякувала вчителям, батькам і закликала й надалі працювати на успішну реалізацію поставлених завдань. Робота директора школи Качоровської Н.В. таємним голосуванням була одноголосно оцінена задовільною.

Переглядів: 1209 | Додав: Play_Boy | Теги: учні, звіт директора, аналіз роботи, вчителі, батьки, заключне слово, таємне голосування | Рейтинг: 5.0/2