Педагогічний колектив, батьки та учні школи - гімназії вітають директора школи Качоровську Н.В., Відмінника освіти України, Лауреата обласного конкурсу «Управлінський Оскар», нагороджена Хмельницькою обласною премією імені Миколи Дарманського в галузі освіти та науки у номінації «Кращий директор загальноосвітнього навчального закладу», вчителя-методиста з нагоди Дня працівників освіти, відповідно до Положення про "Алею педагогічної слави" 2 жовтня 2012 року з урочистим занесенням на "Алею педагогічної слави" та з отриманням нагрудної Почесної відзнаки "75-річчя Хмельниччини", а також із занесенням на міську Дошку Пошани.

Просмотров: 1185 | Добавил: Play_Boy | Дата: 03.10.2012 | Комментарии (2)

02 жовтня в школі відбулося засідання інтелектуального клубу "Ерудит" для учнів членів шкільного наукового товариства "Імпульс" МАН (керівник Герасименко О.М.). На засіданні відбувся тренінг "Пізнай себе". Були проведені тести по виявленню власних здібностеей та заняття, яке сприяло розвитку креативних здібностей, цікаво пройшла "Розминка", яку провела соціальний педагог Кравчук О.В.

Просмотров: 863 | Добавил: Play_Boy | Дата: 03.10.2012 | Комментарии (0)