Цієї суботи (18 травня) колектив нашої школи побував на Міжнародному фестивалі "Київська Русь ХІІІ-ХІV ст." присвячений 1025-річчю Хрещення Русі та 1150-річчю створення слов'янської азбуки, що проходив в "Парку Київська Русь". На вході радісно й привітно зустрічали жителі парку. На всій території парку можна було спостерігати роботу історико-культурних, ігрових та театральних локацій Парку.
       Урочисту церемонію відкриття Міжнародного фестивалю "Київська Русь
ХІІІ-ХІV ст." провів Президент "Парку Київська Русь" Янченко Володимир Володимиро ... Читати далі »
Просмотров: 761 | Добавил: Play_Boy | Дата: 20.05.2013 | Комментарии (0)

18 травня 2013 року відбулося урочисте закриття "Школи майбутнього першокласника".
       Свято зібрало дітлахів, їх батьків та знайомих у актовому залі. З вітальним словом до майбутніх першокласників звернулася їх наставники та старші школярі. Майбутні учні школи-гімназії продемонстрували вміння декламувати вірші та виконувати запальні танці. У відповідь четвертокласники подарували усім присутнім мелодійні пісні, сучасні танці та настанови. Наприкінці дійства майбутні школярі отримали дипломи.

Просмотров: 1550 | Добавил: Play_Boy | Дата: 20.05.2013 | Комментарии (1)