Захоплююча подорож
       Цієї суботи (18 травня) колектив нашої школи побував на Міжнародному фестивалі "Київська Русь ХІІІ-ХІV ст." присвячений 1025-річчю Хрещення Русі та 1150-річчю створення слов'янської азбуки, що проходив в "Парку Київська Русь". На вході радісно й привітно зустрічали жителі парку. На всій території парку можна було спостерігати роботу історико-культурних, ігрових та театральних локацій Парку.
       Урочисту церемонію відкриття Міжнародного фестивалю "Київська Русь
ХІІІ-ХІV ст." провів Президент "Парку Київська Русь" Янченко Володимир Володимирович. Після чого було театралізоване дійство "Як Київ Києвом став" (билина про Апостола Андрія Первозванного), яке завершилося парадом учасників фестивалю.
       Педагогічний колектив нашої школи став свідком масової денної битви клубів історичної реконструкції з України, Росії, країн Європи (понад 300 учасників)  "Міжусобиця Древньої Русі"; театралізованої постановки - "Тренування дружини київської"; виступу кіно-трюкового театру - "Княжі вершники"; середньовічних багатирських забав Древнього Києва.

Всі фото матеріали можна знайти в рубриці Світлини.
Переглядів: 757 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2