Консультпункт з теми "Причини формування асоціальної поведінки. Психолого-педагогічний супровід і підтримка дітей із розладами поведінки" зібрав за круглим столом соціальних педагогів та заступників директорів з виховної роботи закладів міста 10 жовтня у школі-гімназії.
       В зустрічі було обговорено питання співпраці виховної та соціально-психологічної служби шкіл у моделюванні та проектуванні освітнього емоційно комфортного середовища та функції професійного співробітництва по забезпеченню соціально-педагогічної взаємодії з профілактики правопорушень серед неповнолітніх.
       Соціальний педагог Кравчук О.В. та практичний психолог Мойсеєнко Н.О. провели цікаві практичні вправи та тренінги "Модель сучасного підлітка", "В ... Читати далі »
Просмотров: 704 | Добавил: Play_Boy | Дата: 14.10.2013 | Комментарии (0)