Спільне засідання
       Консультпункт з теми "Причини формування асоціальної поведінки. Психолого-педагогічний супровід і підтримка дітей із розладами поведінки" зібрав за круглим столом соціальних педагогів та заступників директорів з виховної роботи закладів міста 10 жовтня у школі-гімназії.
       В зустрічі було обговорено питання співпраці виховної та соціально-психологічної служби шкіл у моделюванні та проектуванні освітнього емоційно комфортного середовища та функції професійного співробітництва по забезпеченню соціально-педагогічної взаємодії з профілактики правопорушень серед неповнолітніх.
       Соціальний педагог Кравчук О.В. та практичний психолог Мойсеєнко Н.О. провели цікаві практичні вправи та тренінги "Модель сучасного підлітка", "Від взаєморозуміння до співпраці".

Переглядів: 705 | Додав: Play_Boy | Теги: модель сучасного підлітка, психолого-педагогічний супровід, асоціальна поведінка, розлади поведінки, профілактика правопорушень, тренінг, консультпункт | Рейтинг: 5.0/1