18 жовтня 2013 року в рамках засідання "Школи управління" делегація вчителів школи відвідала з дружнім візитом Львівську середню загальноосвітню школу №10 з польською мовою навчання імені святої Марії Магдалени. Директор школи пані Марта Маркуніна радо зустріла делегацію з м. Шепетівки, провела цікаву екскурсію по школі, показала навчальні лабораторії школи, розповіла про здобутки своїх вихованців. Заступник директора з навчальної роботи (віце-директор) пані Віра Шершньова представила увазі шепетівчан презентацію методичної роботи в закладі.
       По завершенню зустрічі гостям-шепетівчанам була організована екскурсія по старовинному Львову, візит на фестиваль вина і сиру. Крім того, бажаючим випала нагода побувати в Львівському національному академічному театрі ... Читати далі »
Просмотров: 1661 | Добавил: Play_Boy | Дата: 23.10.2013 | Комментарии (0)

18 жовтня відбулося засідання Школи методичного активу з питання "Упровадження ІКТ-технологій у навчально-виховний процес гімназії".
Члени школи визначили рівні ІКТ-компетентності сучасного вчителя, розглянули нормативні документи, сформулювали вимоги щодо вмінь, якими повинні володіти сучасні педагоги.

Просмотров: 798 | Добавил: Play_Boy | Дата: 23.10.2013 | Комментарии (0)