Школа управління у Львові
       18 жовтня 2013 року в рамках засідання "Школи управління" делегація вчителів школи відвідала з дружнім візитом Львівську середню загальноосвітню школу №10 з польською мовою навчання імені святої Марії Магдалени. Директор школи пані Марта Маркуніна радо зустріла делегацію з м. Шепетівки, провела цікаву екскурсію по школі, показала навчальні лабораторії школи, розповіла про здобутки своїх вихованців. Заступник директора з навчальної роботи (віце-директор) пані Віра Шершньова представила увазі шепетівчан презентацію методичної роботи в закладі.
       По завершенню зустрічі гостям-шепетівчанам була організована екскурсія по старовинному Львову, візит на фестиваль вина і сиру. Крім того, бажаючим випала нагода побувати в Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької на вечорі одноактних балетів, де був переглянутий балет "Ніч Вальпургії" (балетна сцена з опери "Фауст"), "Гамлет", "Франческа да Ріміні".
       Загалом візит до Львова був успішний, цікавий, залишив багато вражень, гарних споминів.

Переглядів: 1662 | Додав: Play_Boy | Теги: школа управління, фестиваль вина і сиру, Львів, Віра Шершньова, шепетівчан, Марта Маркуніна, львівська школа №10, віце-директор, оперний театр | Рейтинг: 5.0/2