26 грудня 2013 року в школі-гімназії відбулася зустріч учнів школи з Дідом Морозом та Снігурочкою.
На зустріч були запрошені обдаровані та здібні учні школи: переможці олімпіад, конкурсів, спортивних змагань, учні соціально незахищених категорій.
Зі словами привітань до них звернулись Дід Мороз та Снігурочка. Вони побажали учням міцного здоров'я, гарних успіхів у навчанні, хороших канікул, вірних друзів. Директор школи Н.В. Качоровська подякувала учням за хороше навчання, наполегливість у досягненні поставлених завдань, творчість, активність, успіхи і побажала не зупинятися на досягнутому, впевнено йти вперед, долати труднощі. Надія Василівна побажала всім здоров'я, щастя, достатку та благополуччя. І на завершення всім учням були вручені солодкі подарунки.
Просмотров: 752 | Добавил: Play_Boy | Дата: 26.12.2013 | Комментарии (0)

25 грудня 2013 року в школі розпочалися Новорічні ранки. Цікаве свято відбулося в учнів 1 класів за участю батьків, вчителів, казкових героїв. Діти під керівництвом вчителів водили хороводи, співали пісні, розповідали вірші, танцювали веселі танці. На закінчення свята Дід Мороз та Снігуронька подарували учням солодкі подарунки та побажали веселих зимових канікул.

Просмотров: 778 | Добавил: Play_Boy | Дата: 26.12.2013 | Комментарии (0)